2023-2024

Season

Ա.Տիգրանյան «ԱՆՈՒՇ»

19

Հունիս

Չորեքշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

26

Հունիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ժ. Բիզե «ԿԱՐՄԵՆ»

27

Հունիս

Հինգշաբթի

19:00

Ա.Խաչատրյան «Դիմակահանդես»

28

Հունիս

Ուրբաթ

19:00

Ա.Խաչատրյան «ԳԱՅԱՆԵ»

29

Հունիս

Շաբաթ

18:00

Ա.Խաչատրյան «Սպարտակ»

03

Հուլիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ա.Տիգրանյան «ԱՆՈՒՇ»

04

Հուլիս

Հինգշաբթի

19:00

Ք․Մանարյան «ՄՈՒԿՕՊԵՐԱ»

06

Հուլիս

Շաբաթ

13:00

Ջ.Վերդի «Տրավիատա»

10

Հուլիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ա.Խաչատրյան «ԳԱՅԱՆԵ»

11

Հուլիս

Հինգշաբթի

19:00

Կ.Խաչատրյան «ՉԻՊՈԼԻՆՈ»

13

Հուլիս

Շաբաթ

13:00

Ժ. Բիզե «ԿԱՐՄԵՆ»

13

Հուլիս

Շաբաթ

18:00

Ջ. Պուչինի «ԲՈՀԵՄ»

17

Հուլիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ջ. Պուչինի «ԲՈՀԵՄ»

18

Հուլիս

Հինգշաբթի

19:00

Ա.Խաչատրյան «Դիմակահանդես»

19

Հուլիս

Ուրբաթ

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

20

Հուլիս

Շաբաթ

18:00

Տիգրան Չուխաճյան «Արշակ Բ»

24

Հուլիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ա.Խաչատրյան «ԳԱՅԱՆԵ»

25

Հուլիս

Հինգշաբթի

19:00

Ջ.Պուչինի «ՏՈՒՐԱՆԴՈՏ»

26

Հուլիս

Ուրբաթ

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

27

Հուլիս

Շաբաթ

18:00

Ա. Ադան «ԺԻԶԵԼ»

09

Օգոստոս

Ուրբաթ

19:00

Ա. Ադան «ԺԻԶԵԼ»

10

Օգոստոս

Շաբաթ

18:00

Ա. Ադան «ԺԻԶԵԼ»

11

Օգոստոս

Կիրակի

18:00

Պ.Չայկովսկի «ՄԱՐԴՈՒԿ-ՋԱՐԴՈՒԿԸ»

13

Օգոստոս

Երեքշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ՄԱՐԴՈՒԿ-ՋԱՐԴՈՒԿԸ»

14

Օգոստոս

Չորեքշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ՄԱՐԴՈՒԿ-ՋԱՐԴՈՒԿԸ»

15

Օգոստոս

Հինգշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

16

Օգոստոս

Ուրբաթ

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

17

Օգոստոս

Շաբաթ

18:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

18

Օգոստոս

Կիրակի

18:00

Ա.Խաչատրյան «Դիմակահանդես»

29

Օգոստոս

Հինգշաբթի

19:00

Ք․Մանարյան «ՄՈՒԿՕՊԵՐԱ»

31

Օգոստոս

Շաբաթ

13:00

Ա.Խաչատրյան «ԳԱՅԱՆԵ»

31

Օգոստոս

Շաբաթ

18:00

Ա.Տիգրանյան «ԱՆՈՒՇ»

19

Հունիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ժ. Բիզե «ԿԱՐՄԵՆ»

27

Հունիս

Հինգշաբթի

19:00

Ա.Տիգրանյան «ԱՆՈՒՇ»

04

Հուլիս

Հինգշաբթի

19:00

Ք․Մանարյան «ՄՈՒԿՕՊԵՐԱ»

06

Հուլիս

Շաբաթ

13:00

Ջ.Վերդի «Տրավիատա»

10

Հուլիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ժ. Բիզե «ԿԱՐՄԵՆ»

13

Հուլիս

Շաբաթ

18:00

Ջ. Պուչինի «ԲՈՀԵՄ»

17

Հուլիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ջ. Պուչինի «ԲՈՀԵՄ»

18

Հուլիս

Հինգշաբթի

19:00

Տիգրան Չուխաճյան «Արշակ Բ»

24

Հուլիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ջ.Պուչինի «ՏՈՒՐԱՆԴՈՏ»

26

Հուլիս

Ուրբաթ

19:00

Ք․Մանարյան «ՄՈՒԿՕՊԵՐԱ»

31

Օգոստոս

Շաբաթ

13:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

26

Հունիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ա.Խաչատրյան «Դիմակահանդես»

28

Հունիս

Ուրբաթ

19:00

Ա.Խաչատրյան «ԳԱՅԱՆԵ»

29

Հունիս

Շաբաթ

18:00

Ա.Խաչատրյան «Սպարտակ»

03

Հուլիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ա.Խաչատրյան «ԳԱՅԱՆԵ»

11

Հուլիս

Հինգշաբթի

19:00

Կ.Խաչատրյան «ՉԻՊՈԼԻՆՈ»

13

Հուլիս

Շաբաթ

13:00

Ա.Խաչատրյան «Դիմակահանդես»

19

Հուլիս

Ուրբաթ

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

20

Հուլիս

Շաբաթ

18:00

Ա.Խաչատրյան «ԳԱՅԱՆԵ»

25

Հուլիս

Հինգշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

27

Հուլիս

Շաբաթ

18:00

Ա. Ադան «ԺԻԶԵԼ»

09

Օգոստոս

Ուրբաթ

19:00

Ա. Ադան «ԺԻԶԵԼ»

10

Օգոստոս

Շաբաթ

18:00

Ա. Ադան «ԺԻԶԵԼ»

11

Օգոստոս

Կիրակի

18:00

Պ.Չայկովսկի «ՄԱՐԴՈՒԿ-ՋԱՐԴՈՒԿԸ»

13

Օգոստոս

Երեքշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ՄԱՐԴՈՒԿ-ՋԱՐԴՈՒԿԸ»

14

Օգոստոս

Չորեքշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ՄԱՐԴՈՒԿ-ՋԱՐԴՈՒԿԸ»

15

Օգոստոս

Հինգշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

16

Օգոստոս

Ուրբաթ

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

17

Օգոստոս

Շաբաթ

18:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

18

Օգոստոս

Կիրակի

18:00

Ա.Խաչատրյան «Դիմակահանդես»

29

Օգոստոս

Հինգշաբթի

19:00

Ա.Խաչատրյան «ԳԱՅԱՆԵ»

31

Օգոստոս

Շաբաթ

18:00